Evden Eve Nakliyat


AYDOĞAN EVDEN EVE NAKLİYAT
 
Evden eve nakliyat her zaman güvenilir kimliği ile tanınmış ve bu güvenle yıllardır en iyi şekilde hizmetini sürdürmüştür.

Hizmetlerini evden eve olduğu gibi eşya taşımacılığı büro ofis malzeme yük olarak ta deva ettiriyor. Her taşıma için ayrı araç tahsis eden aydoğan nakliyat bu yönüyle en kaliteli hizmeti veriyor.

Sadece nakliyat değil paketlemede kullanılan malzeme çeşidine varıncaya kadar, eşyalarınızın taşınamamasını istediğiniz zaman kadar kendi iyileştirilmiş hava koşullarına sahip olan depolarında barındırmaktadır.

 
KAPALI ARAÇ GARANTİSİ
Evden eve nakliyat şirketimiz sizlere kapalı araç garantisi vermektedir. Ve eşyalarınıza göre araç tespiti yapılır , en ekonomik ve garantili nakliyat hizmeti verilir. Kapalı araçlarımız çeşitli olup güvenli taşımalara göre dizayn edilmiştir. Kapalı araçlarımızın bazıları raflı sisteme sahip olup eşyalarınız için daha ergonomik yapıya sahiptir.  

Paketlemede kullanılan kaliteli malzeme desteği

 

Eşyalarınızı Sigortalıyoruz
Evden eve nakliyat şirketi olarak sigortalı nakliyat prensibine dayanarak eşyalarınız tarafımızca sigortalanmaktadır.Her ne kadar yetişmiş elemanlarla çalışılırsa çalışılsın kaza olma ihtimali vb gibi durumlar küçükte olsa mevcuttur.Bu durumlara karşı evden eve nakliyat firmalarının taşıdığı mallara özel sigorta işlemleri geliştirilmiştir. Bizde bundan faydalanarak sigortalı taşımacılık yapmaktayız.
 
DENEYİMLİ PERSONEL
Personellerimiz uzun yıllardır bizlerle beraber hareket etmektedir. Tecrübeli personeller işlerin uzmanıdır. Eşyalarınızın taşıma süresince deneyimli personelimiz tarafından paketlenmesi izole edilmesi ve nakil sırasınca bütün işlemlerinizi itina ile yapmaktadır.
 
 
Sektörel tanım olarak : Bir evin bir yerden başka bir yere evden eve nakliyat kurallarının uygulanarak gerekli taşıma tecrübesi ve k3 belgesini almış firmaların kapalı araçlarla taşıması ve hasarsız devretmesi işine evden eve nakliyat denir.